logo
REJESTRACJA
PRAWO
ARQAPEDIA
FORUM
Email:    Pomoc
Hasło:

PRAWO OGÓLNE

  1. ARQA jest bezpłatną tekstową grą MMORPG.
  2. Gra nie jest przeznaczona dla młodzieży poniżej 16go roku życia.
  (Zawiera elementy przemocy. Dopuszczalne jest wulgarne słownictwo. Sfera erotyczna życia postaci jest elementem gry. Może wystraszyć małe dzieci)
  3. W grze jak i na integralnym forum obowiązuje prawo polskie.
  4. Każdy gracz może posiadać, w danym momencie, tylko jedno konto. Multikonta będą karane kasacją wszystkich kont.
  5. W przypadku korzystania z tego samego adresu ip przez więcej niż jednego gracza, wymagany jest stosowny wpis w profilu informujący o tym fakcie.
  6. Najdłuższy dopuszczalny czas nieaktywności to 21 dni. Bez stosownej informacji konta nieaktywne są automatycznie kasowane.
  7. W grze obowiązuje język polski. Ewentualnie dopuszczalne są języki autorskie bądź łacina.
  8. Używanie botów lub innych programów wykonujących za gracza czynności w świecie gry jest zabronione.
  9. Wszelkie wpłaty na rzecz gry są dobrowolne.
  10. Administrator nie odpowiada, za treści umieszczane w profilach graczy oraz treści prowadzonych przez nich sesji.
  11. Avatar musi być zgodny z wybraną rasą nie będąc przy tym zdjęciem, fotomanipulacją, grafiką mangową i amatorskim rysunkiem. Grafika nie powinna odstawać poziomem od pozostałych. Minimalny rozmiar to 400x400.
  12. Zachowania mające na celu obrazić, zdeprymować lub umyślnie ośmieszyć innego gracza (nie postać!) za pomocą poczty, opisu, forum głównego lub wewnętrznego będą nagradzane upomnieniem, czasową lub stałą blokadą opisu, czasowym lub stałym banem na forum głównym, czasowym lub stałym zablokowaniem konta w grze, a w przypadku upartej recydywy kasacją i banem stałym na dostęp do gry.

 • ! Wszystkie treści w grze oraz na forum (w tym opisy, kanony, itp.) są w całości dziełem twórców gry i zgodnie z międzynarodowym prawem własności intelektualnej podlegają ochronie prawem autorskim. Rozpowszechnianie bez wyraźnej zgody jest zabronione.

 • Administracja oświadcza, że grafiki wykorzystane w grze, nie będące naszego autorstwa, nie są używane w celach komercyjnych i w przypadku wyrażenia takiej woli przez autora zostaną usunięte.

 • Rejestrując się gracz wyraża zgodę na przechowywanie plików cookies (w folderze jego przeglądarki) wymaganych do prawidłowego działania strony.


img_wiekimg_przemocimg_fearimg_seximg_jezykimg_jezykDett © 2016-2018, based on Orodlin Engine.                         Zarejestrowani: 555   |  Odwiedzin: 101818